Spływy kajakowe Roztocze, polecicie kogoś ?

Spływy kajakowe Roztocze, polecicie kogoś ?

Czy uważacie, że pożądane byłoby wybrać się całą rodziną na kajaki na rzekę Tanew czy nie jest to właściwe miejsce na pierwszy raz?

wieszdo87

Posty: 8

 
Spływ kajakowy to świetna rozrywka dla każdej osoby i jak najbardziej pożądane byłoby wziąć w nim udział nawet jeżeli będzie to Twój pierwszy raz. Na pewno sobie poradzisz.

suprafull

Posty: 19

 
Od siebie odradzałbym Ci zabieranie tak małych dzieci na spływ kajakowy po Tanwie. Co prawda dostaną one kamizelki niemniej jednak jeśli wypadną z kajaka to może nie być ciekawie. Wobec tego na Twoim miejscu wstrzymałbym się z zabraniem ich na kajaki do pewnego czasu.

micko

Posty: 14

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach albowiem sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

srekal34

Posty: 24

 
Informacja o konieczności posiadania sporej siły aby poradzić sobie na spływie jest kompletną brednią. Tak naprawdę w ogóle nie potrzebujesz siły do tego aby dać sobie radę podczas spływu.

Kitas

Posty: 15

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach ponieważ sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

Dagmara87

Posty: 12

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

wiesław11

Posty: 9

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

rumcajs82

Posty: 21

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

quwejt

Posty: 14