Co to są woblery, wiecie?

Co to są woblery, wiecie?

Hej.

Potrzebuję kupić wędkę spławikową dla początkujących. Czekam na jakiś adres sklepu wędkarskiego.

MaszPlus34

Posty: 13

 
Bezsterowe woblery są do … Ja praktykuję te SDR czyli Super Deep Runner. Te najgłębiej nurkują i świetnie nadają się do trollingu, w którym się pasjonuję. Waga i rozmiar też bardzo się liczą.

Bobek1200

Posty: 19

 
Proponuję przejrzeć co mają w sklepie wędkarskim w Warszawie. Z elektroniki mają tam porządnej jakości sprzęt. Sam kupowałem tam i znajomi też. Sprawdza się, jest bezawaryjny. Polecam. A co do cen, to jak zdążyłem zauważyć, nie mają tak drogo, jak w porównaniu z innymi sklepami w stolicy.

Waskijestem

Posty: 15

 
Z czego zrobione są te woblery rękodzieła pstrągowe?

Potrzebuję również wobki trociowe spod dobrej reki. W jakich wodach sprawdzane były twoje wobki? Ostatnio miałem okazję oglądać naprawdę niezłe wyroby. Kupiłem i czekam na dobry moment, by je sprawdzić.

shelby

Posty: 20

 
Jestem zainteresowany twoimi woblerami rękodziełami. Poproszę o fotografie i bliższe informacje na pw. A zamiast pstrągowych jakie masz jeszcze? Też bym prosił o fotografie. Gdzie je testowałeś? Z góry dziękuję.

majer111

Posty: 15

 
Witam. Polecam sprzęt ze sklepu wędkarskiego http://e-garbus.pl. Sam kupowałem tam coś z elektroniki i jestem usatysfakcjonowany.

Mają dość konkurencyjne ceny i można trafić na promocje.

kdeel32

Posty: 28

 
Ja też tworzę woblery rękodzieła. Nie sprzedaję ich, lecz wiele z nich podarowałem znajomym. Są bardzo zadowoleni. Szczególnie z tych arcy pieczołowicie tworzonych uklejek, o których mógłbym tu pisać i pisać. Wciąż się rozwijam i to daje mi satysfakcję.

Haze89

Posty: 12

 
Jeśli chce się złowić prawdziwe okazy, trzeba postawić na woblery rękodzieła. Inną drogą się nie da. Te są dopracowywane z maksymalną pieczołowitością, dlatego są skuteczne w naszych wodach. Czasy błystek się skończyły i nie ma co na nie liczyć w naszych polskich wodach.

Warszawiak

Posty: 14

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie odnajdziesz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najbardziej były tam w promocji i kosztowały dużo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli porządne rabaty.

Nikusinski23

Posty: 15

 
Miałem kilka okazji używać woblerów rękodzieł. Są lepsze od tradycyjnej gumki. Na blachy też łowiłem, ale nie szło tak dobrze. Można bez obaw spróbować tych cacuszek w tym sezonie. Trzeba samemu ocenić. Każdy woli co innego.

NanoPIK

Posty: 24