Poszukuje oświetlenia dekoracyjnego!

Poszukuje oświetlenia dekoracyjnego!

Poszukuje firmy, jaka wypożycza sprzęt na imprezy, chodzi mi przede wszystkim o oświetlenie, możecie takową polecić?

Gucio

Posty: 16

 
Dzień dobry, moja córka miała na swoim weselu niezmiernie idealne oświetlenie dekoracyjne, wszyscy byli zdziwieni, że uzyskała tak wspaniały efekt dzięki oświetleniu. Możecie bez żadnych obaw wypożyczać tego typu rzeczy gdyż dzięki temu wasza zabawa będzie udana.

MAx_elo

Posty: 22

 
Warto poszukać różnych ogłoszeń w Internecie. Pełno jest w nim rzeczy, które można wynająć bądź kupić, niedawno trafiłem na ogłoszenie, które mówiło o wynajęciu sprzętu elektrycznego w tym też oświetlenia dekoracyjnego. Jeśli znowu rzuci mi się takowe w oczy podam wam adres strony, na której się będzie ono znajdowało.

Musicie być cierpliwi, pozdrawiam serdecznie.

Mnert67

Posty: 19

 
Witam serdecznie, moja przyszła żona zażyczyła sobie aby na naszym weselu było dekoracyjne oświetlenie. Mieszkamy w łodzi i szukamy w tej okolicy firmy, która wynajmuje tego typu akcesoria. Może wiecie gdzie najlepiej będzie się udać w celu wynajęcia oświetlenia?

Czekam na szczere odpowiedzi.

Cybooor

Posty: 13

 
Gdzie znajdę firmę, jaka zajmuje się wypożyczeniem sprzętu na ślubu i wszelkie inne imprezy? Chodzi mi głównie o oświetlenie dekoracyjne. Będę wdzięczny jeżeli uzyskam jakieś porady na dany temat.

Z góry za wszystkie dziękuję i pozdrawiam.

Darjusa

Posty: 27

 
Możecie powiedzieć mi skąd najlepiej będzie wypożyczyć oświetlenie dekoracyjne na weselę? Będę wam wdzięczna jeśli wskażecie mi firmę, z której już korzystaliście i byliście zadowoleni. Nie chcę się rozczarować na imprezie i nie chcę wydać pieniędzy na beznadziejny sprzęt.

Zależy mi na waszej opinii i poradach. Pozdrawiam.

konrad28

Posty: 23