żeliwne wkłady kominkowe, szukam !

żeliwne wkłady kominkowe, szukam !

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy na własną rękę? Troszkę bym zaoszczędzić, ale nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje znaleźć można, ale nie wszystko, co się widzi prosto zastosować w praktyce.

Miki

Posty: 1

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, ale jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, jakie można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

Kitas

Posty: 3

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o licznej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie na co dzień to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

Gucio

Posty: 4

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

michrz

Posty: 24

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

FOTOhihi

Posty: 5

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

Wojciech24

Posty: 16

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, wobec tego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Warszawiak

Posty: 7

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, bo cena jak dla mnie za ten wkład była bardzo atrakcyjna. Następnym razem też to kupię.

h-humer

Posty: 5

 
Dziś nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że przez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeżeli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

enriquess

Posty: 10

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, wobec tego polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem przez Internet.

Ryszardzik3

Posty: 13