Program do tworzenia harmonogramów pracy -dobra firma

Program do tworzenia harmonogramów pracy -dobra firma

Dzień dobry. Zamierzam zakupić kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, że to ułatwi jej pracę?

Jacuś

Posty: 14

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, iż program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

zasscier76

Posty: 27

 
Bardzo program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już dobre kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

wom_ww

Posty: 14

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Amix

Posty: 23

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Duże wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, że można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Gurugum

Posty: 25

 
Ja uważam, że program do ewidencji urlopów to nie tylko perfekcyjne narzędzie dla działów organizacyjnych, niemniej jednak przede wszystkim dla samych pracowników. W jednym miejscu masz wszystkie ważne dane o terminach swoich urlopów.

Intro_69

Posty: 23

 
Oczywiście, że elektroniczny system urlopowy to duże ułatwienie. Wszystkie formalności odbywają się przecież za pomocą komputerów. Za pomocą tego programu dostajesz też informację od swojego szefa, czy akceptuje wybrany termin czy może też nie.

Czarek

Posty: 20

 
Tak, to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala również na drukowanie przygotowanych wcześniej dokumentów. Dzięki temu nie ma obaw, że popełnimy jakiś błąd obliczeniowy, bo program cały czas kontroluje wprowadzane przez nas dane i je dodaje.

czesiuuiu87

Posty: 15

 
Tak jak wspominali tu poprzednicy elektroniczne delegacje niezmiernie pomagają pracować. Podczas niektórych wyjazdów dokumenty trzeba okazywać po kilka razy. Dzięki takiej formie możemy wgrać to na telefon, bez konieczności drukowania tego dokumentu.

gregcie@

Posty: 17