paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

paznokcie hybrydowe kraków, poleci ktoś ?

Hej kochane. Będę robić pierwszy raz hybrydy i w ogóle nie mam pojęcia, gdzie udać się na manicure w Krakowie :(

Jarko445

Posty: 6

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, niemniej jednak jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, gdyż nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o sposoby, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, niemniej jednak naturalnie liczą się z moim zdaniem :)

Kobitka22

Posty: 7

 
Ekstra paznokcie, ładne wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeżeli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego gorąco zachęcam sprawdzić :)

Sklepik

Posty: 14

 
Ja właśnie poszukuję jakiejś sprawdzonej osoby, ponieważ raz miałam niemiłe doświadczenie i to poskutkowało, że zaniechałam manicure w salonach. Fajnie byłoby znaleźć jakiś zaufany salon z paznokciami w Krakowie centrum, bo miałabym blisko i nie musiałabym martwić się o dojazdy.

Matizi91

Posty: 4

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, ponieważ każda stylistka od manicure ma inne sposoby. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Januszek

Posty: 5

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w jakich już byłam. Tak czy w przeciwnym razie, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

QwerTery

Posty: 12

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i bez wątpienia z góry niesłychanie dziękuję.

@marcelko

Posty: 14

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie naprawdę profesjonalnie i tak, jak piszą, że utrzymują się ponad dwa tygodnie.

@_yyy111

Posty: 6

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Yuri20

Posty: 8

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, ale jeśli chodzi o jakieś naprawdę ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, ponieważ nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, ale oczywiście liczą się z moim zdaniem :)

OliToli56

Posty: 11