drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Cześć, czy opłaca się wstawić jednocześnie drzwi dębowe wewnętrzne i zewnętrzne w nieruchomości? Ceny wszystkiego lecą, jak szalone, więc pomyślałem o małym remoncie ostatnio

Kitas

Posty: 1

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

seweryn

Posty: 14

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

Mnert67

Posty: 3

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

serwus45

Posty: 15

 
Piękne drzwi, takie półokrągłe http://www.meblerevia.com/15-meble-revia/2-drzwi-debowe-revia-dlaczego-warto-je-miec.html, owalne bym powiedziała nawet. Wstawiliśmy z mężem do domu, trochę zaryzykowaliśmy, bo to jednak rozwiązanie unikalne, ale się super sprawdzają i wiele osób z daleka chwali. Nasz dom jest rozpoznawalny, nie ma też problemu z kurierami, ani z listonoszami, bo szybko widzą, do kogo idą i gdzie :) Wykończenie w stylu naturalnym odświeża psychicznie, a to wiem z doświadczenia. Znacznie lepiej się spędza czas w takiej nieruchomości.

Dziadek

Posty: 9

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

NoweOblicze

Posty: 33

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

Miki789

Posty: 5

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

Kruk

Posty: 7

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

pawel253

Posty: 11