prywatne przedszkole wilanów, szukam !

prywatne przedszkole wilanów, szukam !

Cześć, Czy możecie polecić mi prywatne przedszkole wilanów? Czy wy zapisaliście swoje dzieci do prywatnej placówki czy publicznej? Jestem na tym etapie i nie wiem kompletnie, co wybrać.

Kruk

Posty: 2

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma bardzo wiele plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

Czasowy

Posty: 4

 
Nas Twoim miejscu również postawiłabym na prywatne przedszkole miasteczko wilanów. W takich placówkach jest bardzo mnóstwo kreatywnych zajęć. Jeżeli miałabym możliwość to wybrałabym przedszkole sportowe.

Ticket2Hell

Posty: 6

 
Prywatne przedszkole wilanów oferuje dużo ciekawych i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i sprawdzić, co mają do zaoferowania. Wówczas będziesz mogła podjąć decyzje.

Klasowe34

Posty: 10

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, albowiem mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o wiele dłużej. Jest to dla mnie niezmiernie ważne, albowiem niekiedy pracuje do 16, a niekiedy 18.

Wraczki333

Posty: 6

 
Jest bardzo dużo przedszkoli wilanów. Najlepszym rozwiązaniem jest wejść na ich strony internetowe i popatrzeć na oferowane zajęcia dodatkowe.

alujas

Posty: 11

 
Ja polecam Ci niesłychanie przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj masz ich stronę internetową http://www.karate-kids.pl. Zapisałam tam moją córkę rok temu i jestem niesłychanie zadowolona, iż akurat na nich trafiłam. Dziecko niesłychanie uwielbia nauczycielki i chętnie uczestniczy w zajęciach.

Banaś23

Posty: 9

 
Prywatne przedszkole wilanów oferuje wiele ciekawych i kreatywnych zajęć. Najlepiej jest wejść na ich stronę internetową i sprawdzić, co mają do zaoferowania. Wtedy będziesz mogła podjąć decyzje.

daruu

Posty: 18

 
Powiem Ci, że niepubliczne przedszkole wilanów ma bardzo fajną ofertę programową. Jak zobaczyłam listę zajęć, to byłam bardzo zdziwiona, że tyle ich organizują. My wybraliśmy przedszkole sportowe na Wilanowie.

Wojciech24

Posty: 3