korepetycje język angielski poznań, gdzie warto ?

korepetycje język angielski poznań, gdzie warto ?

Poszukuje korepetycji ogłoszeń z różnych przedmiotów. Na pewno powinna to być matematyka i biologia. Gdzie kogoś znajdę do pomocy?

woo_oow

Posty: 1

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, zatem wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i naprawdę pomogło mi to niezmiernie w nauce.

labuh 

Posty: 5

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

Sklepik

Posty: 9

 
Moja córka miała korepetycje z niemieckiego w Poznaniu i wiele na tym zyskała. Wybraliśmy opcję z dojazdem. Bez wątpienia trochę czasu trzeba było na to zarezerwować, ale jestem zwolennikiem nauki w cztery oczy i to bez komputera. Ona też jest niezmiernie zadowolona z tego.

Sarenka

Posty: 7

 
Niezmiernie mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, albowiem dużo się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, lecz jeszcze potrafi ją przekazać. Wtedy wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje poprzez Internet.

Pelo_er

Posty: 18

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem niezmiernie zadowolony. Przez Internet, jeśli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

Grażyna12

Posty: 4

 
Polecam korepetycje z francuskiego w Poznaniu przez stronę https://www.korepetycje.plus/korepetytor/poznan. Znalazłem tam odpowiednią osobę, która we wszystkim mi pomogła. Jestem bardzo zadowolony z efektów pracy.

jesika

Posty: 10

 
Mnie się niezwykle spodobały e-korepetycje z angielskiego w Poznaniu, albowiem zaoszczędziłem wiele czasu. Wszystko odbywało się sprawnie, wobec tego moja wiedza w tym zakresie się zwiększyła. Ceny nie były wysokie, wobec tego myślę, że korepetycje online to super pomysł dla każdego.

krzysioo0

Posty: 9