Kleje do parkietu, jaki sklep ?

Kleje do parkietu, jaki sklep ?

Witam. W mojej opinii najlepsze są kleje do parkietu sika, aczkolwiek nie wiem gdzie je kupić. Liczę na Wasze podpowiedzi?

Różyczka

Posty: 17

 
Dzień dobry. Osobiście jestem przekonany do produktów między innymi tj. panele drewniane, których producentem jest finishparkiet.

Nigdy nie zawiodłem się na produktach tej firmy w przeciwieństwie do innych przedsiębiorstw, z jakimi miałem dotychczas do czynienia. Ich produkty nie zawsze były dopracowane.

suprafull

Posty: 19

 
Dzień dobry. Miałem świadomość, że dobry podkład pod panele powinien kosztować odpowiednie pieniądze, ale zaskoczyłem się, że udało mi się go nabyć w stosunkowo atrakcyjnej cenie.

W kontekście wyboru zasugerowałem się poradami sprzedającego, który wydawał się kompetentny i naprawdę miał pojęcie, jaki podkład sprawdzi się do konkretnych zastosowań.

majer111

Posty: 15

 
Hejka. Moim priorytetem było to, aby wykorzystany klej do parkietu był dostatecznie porządnej jakości. Nie chciałem w przyszłości trudzić się z kłopotami związanymi z kiepskim klejem.

W Internecie wyczytałem, aby unikać klejów, które posiadają wodę, a najlepszym rozwiązaniem są kleje jednoskładnikowe.

Wielki Duch

Posty: 24

 
Witam serdecznie. Przedmiotem mojego zainteresowania były podkłady pod panele, które niepotrzebnie rodziły obowiązek klejenia, którego chciałem za wszelką cenę uniknąć.

Na szczęście trafiłem na dobrą ofertę, z której skorzystałem, a mianowicie: http://podlogi24.net/podkady-pod-panele-montaz-bez-klejenia-na-podloza-z-ogrzewaniem-podlogowym-podklady-tlumiace-odglos-krokow-z-folia-o_c_515_1.html.

Krzyś23

Posty: 20

 
Cześć. Moje oczekiwania, gdy chodziło o podkład pod panele były niewielkie, jednak byłem pozytywnie zaskoczony, gdy dowiedziałem się o możliwościach podkładów, ponieważ są faktycznie zróżnicowane. Nie spodziewałem się, iż podkłady mogą mieć tak olbrzymi wpływ na mniejszy hałas paneli i izolację termiczną.

Poison76

Posty: 17

 
Cześć. Moje oczekiwania, gdy chodziło o podkład pod panele były niewielkie, jednak byłem pozytywnie zaskoczony, gdy dowiedziałem się o możliwościach podkładów, bowiem są naprawdę zróżnicowane. Nie spodziewałem się, że podkłady mogą mieć tak duży wpływ na mniejszy hałas paneli i izolację termiczną.

DiD3K

Posty: 16

 
Dzień dobry.

Zalecam wszystkim wybrać najlepszy klej do parkietu, ponieważ to głównie od niego zależy jakość, jaką będzie charakteryzował się nasz parkiet. Z całą pewnością nikt nie chciałby, aby pojawiły się problemy z parkietem na krótko po jego ułożeniu i przyklejeniu do podłoża. Istotne jest zastosowanie odpowiedniego podkładu, który będzie spełniał nasze oczekiwania.

zoferek

Posty: 16