Deski tarasowe kompozytowe

Deski tarasowe kompozytowe

Cześć! Potrzebuję się poradzić w kwestii deski na taras przy domu. Co polecacie? Naturalne drewno jest najlepszym rozwiązaniem według Was czy lepiej jednak zainwestować w jakiś kompozyt? Jeśli kompozyt, to który dokładnie bo jest ich sporo....?

Kitas 

Posty: 6

 
Różne teraz można materiały znaleźć wybór jest dużo bardziej urozmaicony niż kiedyś i ma to swoje plusy wiadomo ale też gorsze strony bo łatwiej się wpakować w jakąś tandetę.

mniszek56

Posty: 8

 
Zawsze tak jest że prawdziwa jakość tworzywa wychodzi w praniu, czyli w życiu i praktyce. Producenci zawsze zachwalają swoje rzeczy że są the best ale ile z tego jest prawdy to się okazuje po czasie ;)

Asi_000

Posty: 4

 
Te kompozyty to są często lepsze jakościowo niż samo naturalne drewno. Ale ludzie to się chyba trochę boją słowa kompozyt i czasami rezygnują z zakupu właśnie przez nieznajomość tematu.

Django

Posty: 14

 
Powiem szczerze że te kompozytowe deski to są nie do rozróżnienia od naturalny z prawdziwego drewna. Jeśli ktoś nie ma w oku jakiegoś detektora to nie zauważy różnicy według mnie.

kadajo

Posty: 19

 
Podobają mi się deski które kupiliśmy ze strony http://tardex-wpc.pl. Nowoczesny szary odcień, bardzo duża zawartość naturalnego drewna w składzie bo w tym kompozycie chyba 3/4 to jest właśnie mączka drzewna. No i druga sprawa że przez to że to kompozyt a nie 100 procent naturalne drewno to sobie lepiej radzi z wilgocią, deska nie będzie mi gnić w przyszłości.

humer56

Posty: 9

 
Trudno coś doradzić bo też musiałbym znać budżet jakim dysponujesz, desek czy innych materiałów jest dużo ale równie duża jest też rozpiętość cen.

mnichhhu8

Posty: 10

 
Już się jakiś czas temu rozglądałem za jakąś dobrą podłogą na taras zjeździłem pół miasta po różnych budowlanych sieciówkach ale powiem że nic mnie nie szczególnie nie przekonało. Albo drogo, albo kicha z jakością.

wiesław11

Posty: 10

 
Ja to dopiero będę sobie taras przy domu robił, chciałbym mieć taki większy żeby się cała rodzina zmieściła jak będziemy robić jakąś większą imprezę, bo niektórzy to mają te tarasiki takie małe że moim zdaniem bez sensowne.

Nikiiii

Posty: 5

 
Nie wiem co by tutaj doradzić sam nie mam z tym problemu bo nie mam tarasu :P Mamy balkon przy mieszkaniu za to i nawet spory, na podłodze są płyty kamienne i dają radę, choć zimno w stopy od nich starsznie.

Joe

Posty: 21