Jakie atrakcje są w Poznaniu ?

Jakie atrakcje są w Poznaniu ?

Wybieram się na wycieczkę do Poznania. Szukam informacji co należałoby w mieście zwiedzić, gdzie się udać, które są może jakieś najnowsze atrakcje w Poznaniu? Niezmiernie dziękuję za podpowiedzi.

Geo-Fort

Posty: 11

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i niezwykle chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

@marcelko

Posty: 18

 
Od lata możemy cieszyć się tymi atrakcjami w Poznaniu. Nie rozumiem tych, którzy jeszcze nie skorzystali z tego zaczarowanego miejsca, a inni przyjeżdżają do nas setki kilometrów by zaczerpnąć naszej kulturalnej rozrywki. Osobiście polecam:) Dzieci mają niesamowitą frajdę.

Mr Boks

Posty: 23

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem bardzo zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Bardzo dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o wiele lepsze niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

Krzysio

Posty: 19

 
Organizują naprawdę idealne urodziny dla dzieci w Poznaniu. Mój syn chodzi do przedszkola i nawet z grupą odwiedzili to muzeum. To doskonalsze niż kino, teatr. Faktycznie polecam odwiedzić to miejsce.

Michaś

Posty: 18

 
Akurat byłam tam i mogę polecić z zamkniętymi oczami to muzeum, którego projekt powstał właśnie na podstawie legend Poznania http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html

brzoza78

Posty: 16

 
Nie spodziewałam się, że urodziny dla dzieci to muzeum w Poznaniu potrafi tak super zorganizować. Dzieci nie chciały wychodzić, a i dorośli świetnie się bawili. Bardzo nowoczesne miejsce z masą niespodzianek. Muzeum dla wszystkich zmysłów.

Kwatuszek

Posty: 20

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Jacuś

Posty: 18