Kora ogrodowa

Kora ogrodowa

Witajcie, chciałbym prosić was o poradę. Planuję urządzić ogród i nie mam żadnego pomysłu, co możecie poradzić?

Mnert67

Posty: 19

 
Z tego co mi moli znajomi mówili to bardzo dobrą korę za małe pieniądze można kupić w http://www.kora-ogrodowa.net. Mam zamiar też tam kupić daną rzecz lecz musze jeszcze trochę poczekać aż mój sad będzie wyglądał w stu procentach pięknie. Pozdrawiam, mam nadzieję, że wam choć trochę pomogłem.

darkness6

Posty: 25

 
Jestem osoba, która boi się trochę eksperymentować, mam bardzo piękny ogródek ale wymaga on ode mnie bardzo dużo poświęcenia i czasu. Jestem już osobą starsza i ciężko mi jest się zorganizować.

Możecie powiedzieć mi czy warto kupić korę sosnową pod krzewy? Odejmie mi to trochę pracy? Prawda jest to, że chwasty się przez nią nie przedostają? Z góry dziękuje.

fidelio

Posty: 19

 
Sporo ludzi twierdzi, że kora sosnowa jest bardzo idealnym rozwiązaniem na pozbycie się chwastów natomiast czy przy tym ładnie wygląda? Mam piękny ogród, który potrzebuje wiele pracy, czy kora mi w tym troszkę pomoże natomiast przy tym nie zepsuje piękna mojego sadu? Będę wdzięczna za szczere wypowiedzi.

Pozdrawiam.

djramu

Posty: 27

 
Cześć, poszukuje jakiegoś dobrego sklepu, w którym znajdę korę sosnową pod krzewy. Zależy mi bardzo na jakości oraz na przystępnej cenie. Będę wam bardzo wdzięczny za wszelkie informacje na dany temat oraz bardzo proszę o opinię na temat kory sosnowej.

Pozdrawiam i dziękuję.

Adi666

Posty: 28

 
Witam serdecznie, bardzo zależy mi na pięknym ogródku lecz wymaga to ode mnie dużo pracy i czasu a z tym mam problem gdyż nie ma mnie często w domu.

Możecie doradzić mi jak mam to zrobić? Będę wam ogromnie wdzięczna, czekam więc na wasze wypowiedzi.

eXathloc

Posty: 15