regranulat HDPE, znacie firmę?

regranulat HDPE, znacie firmę?

Witam, szukam skup odpadów pp, który może z naszą firmą podjąć się długotrwałej współpracy. Zależy mi na firmie uczciwej i kompetentnej. Jesteście w stanie mi coś polecić?

Klarka23

Posty: 1

 
Taki regranulat HDPE kupisz od producentów poprzez internet. Oni jeżdżą po całej polsce i dostarczają tego typu produkty.

Joe

Posty: 16

 
Jeżeli chodzi o regranulat HDPE, to wydaję mi się, iż najlepiej skontaktować się z daną firmą recyklingową i ustalić Twoje oczekiwania.

jaserek5

Posty: 6

 
Powiem Ci, że regranulat polietylenu LDPE możesz zamówić przez internet. Jednak jeśli szukasz sprawdzonego dostawcy, to mogę polecić Ci tę firmę https://www.aseosystem.pl/odbior_odpadow/strona/7-odpady-komunalne-pp. Współpracuje z nimi od ponad 5 lat.

Lalka

Posty: 13

 
Jeśli chodzi o skup odpadów pp to warto sprawdzić takie firmy w wyszukiwarce internetowe. Zazwyczaj od razu pod stroną wyskakują opinie, warto je czytać, ponieważ nie wiadomo na kogo się trafi.

strom

Posty: 3

 
Regranulat HDPE jest bardzo przydatny w przemyśle. Jeśli właśnie takiego szukasz to warto przejrzeć inne strony internetowe i odnaleźć ciekawą ofertę. Powiem Ci, iż dostawców trzeba dzwonić i umawiać konkretne szczegóły.

Speedy_UT

Posty: 12