transport

transport

Słyszałem, że firma Regesta szuka przewoźników do współpracy. W sumie spełniam wymagania i tak się zastanawiam, czy coś o nich słyszeliście, czy opłaca się jeździć, jak jest z załadunkami, cenami?

Miluśkooo2

Posty: 1

 
Tak, aktualnie teraz zatrudniają. Też swoim chłopakom, synom mówię, żeby się załapali, ale coś średnio ciągnie. Warunki zatrudniania eleganckie, dla młodego idealne. Umowa o pracę, żadnych opóźnień, pustych kilometrów nie ma, nie zmarnujesz się tam. Szkolenia i rozwój pracownika też wpisany w codzienność. Duża ulga, jak masz przeżycia z mało efektywnymi spedytorami.

45-YYY

Posty: 5

 
Jakość współpracy ze spedytorem właściwie kluczowa. Jak nikt nie zadba o Ciebie na trasie to ciężko się żyje i pracuje.

turysta00

Posty: 12

 
Wiarygodna firma, na spokojnie możesz aplikować, nawet jakieś praktyki, staże, szkolenia, wdrożenie. Nie ma stresu ogólnie. To już nie te czasy, że wchodzisz i nie wiesz, co się dzieje.

TomekK

Posty: 3

 
Na luzie, Regesta dobre płaci i cały czas zatrudnia przewoźników. Masa ludzi, starych i młodych u nich pracuje, integracja na spoko poziomie, wysokie stawki frachtów i centralnie dużo małych, lekkich ładunków. Zero ryzyka dla kierowcy ogólnie. Jak masz doświadczenie to Cię wezmą na spokojnie. Ewentualnie praktyki, a później zatrudnienie, ale to raczej normalne. Po prostu tam sprawdzają, czy ogarniesz podstawy. Wiadomo, w życiu różnie bywa. Oni też nie chcą ryzykować. Jak ogarniasz to pracę dostaniesz.

Misieczek

Posty: 4

 
Kiedyś jeszcze z giełd zleceń korzystałem, ale nigdy nie wiesz tak naprawdę, na kogo trafisz :) Różne mam wspomnienia, ale jednak ze stabilną korporacją łatwiej się żyje.

Buła

Posty: 6