Pizzeria Ostrowiec, gdzie ??

Pizzeria Ostrowiec, gdzie ??

Mam zamiar zamówić kilka stolików w lokalu w najbliższy weekend i poszukuję taniej pizzerii w Ostrowcu. Jak coś możecie polecić, chętnie skorzystam. Niesłychanie dziękuję za pomoc i cenne informacje.

seweryn

Posty: 14

 
Tak, dobra jest ta pizza w Ostrowcu i nie ma co, naprawdę wyróżniają się na tle innych. Można zjeść tanio i smacznie. Mnie i znajomym ten lokal bardzo spasował.

grzes3345

Posty: 20

 
Jeszcze nie miałem okazji spotkać się z tak szybką dostawą pizzy w Ostrowcu, jak tu właśnie. Też chwalę sobie ten lokal, tym bardziej, że miałem już styczność z niezłymi akcjami, dzięki którym traciłem nie raz już nerwy. Teraz nie muszę się już martwić, gdy dopada mnie wilczy głód. Polecam tę pizzerię wszystkim rozkochanym w plackach:)

mimuś00

Posty: 17

 
Nie ma to jak w weekend wpaść ze znajomymi do swojej ulubionej pizzerii i uwolnić się od spracowanego tygodnia. Musicie wpaść do tej pizzerii w Ostrowcu, bowiem nie ma u nas lepszych. Jak ktoś jeszcze nie wierzy, czas zmierzyć się z ich menu.

Specjalista

Posty: 11

 
Jakoś akurat nie mam zdania na temat porządnej pizzy w Ostrowcu. Nie niezwykle też gustuję w takim repertuarze:) Ale od czasu do czasu z pewnością wpadnę do nich, jeżeli polecacie to miejsce. A może będę tak zdesperowana i będę musiała skorzystać z mobilnej oferty do domu?

duduś33

Posty: 16

 
ie jem wielokrotnie takich przysmaków, niemniej jednak burger w tej pizzerii w Ostrowcu jest faktycznie całkiem całkiem. Świeżo przygotowany, z chrupiącą bułeczką. Mniam, mniam. Pożądane byłoby też chodzić do nich na pizzę, pyszne ciasto i dobra cena.

DevilScream

Posty: 18

 
Jak chodzi Ci o tanią pizzerię w Ostrowcu, to nie narzekaj. W tym lokalu jest z cennikiem bardzo dobrze, masz ogromnie wielką pizzę za naprawdę niewiele. Ja z moja rodzinką często od nich zamawiamy i nigdy się nie zawiedliśmy, nawet na dowóz.

Kazdyy02

Posty: 15

 
Jeśli chcecie zasmakować czym naprawdę jest burger, polecam ten lokal w Ostrowcu http://www.mobilnapizza.pl. Tu nigdy nie ma lipy, a świeże produkty masz gwarantowane. Mega wyżerka, o której marzy się każdemu, zwłaszcza wieczorkami:) Polecam, musicie tam przyjść.

sesef

Posty: 25

 
Taka tania pizzeria w Ostrowcu to super okazja, żeby częściej zaglądać do niej. Mam nadzieję, iż ceny będą się trzymały na tym poziomie poprzez długo. Wspólnie z rodzinką 4 osobową duża pizza w ich wydaniu spokojnie nam wystarcza, żeby się najeść. Pozdrawiam i życzę bez wątpienia smacznego.

HiT92

Posty: 23

 
Z takim burgerem jak w Ostrowcu w pizzerii jeszcze moje podniebienie nie miało do czynienia. Szkoda, iż to takie kaloryczne, a u mnie trudno o ruch, bo mógłbym je jeść rano i wieczorem. Jeśli chodzi o standard lokalu, to faktycznie jestem pod wrażeniem.

kubaszej

Posty: 22