fotografia ślubna Żary Żagań, kogo znacie ?

fotografia ślubna Żary Żagań, kogo znacie ?

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym naprawdę niezmiernie dobrze zna. Kogo polecacie?

wieszdo87

Posty: 1

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odnalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Mnóstwo moich znajomych ma fotografie właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy naprawdę niezmiernie zadowoleni.

Yuri20

Posty: 4

 
Z tego, co pamiętam to jest fotograf weselny w Gorzowie Wielkopolskim, który raduje się niesłychanie dużym uznaniem. Na nieszczęście nie mam obecnie namiarów do niego, ale jak znajdę to od razu podeśle. To osoba, która wie jak ustawić młodych i jak wyciągnąć ze fotografii tak sporo jak to tylko jest możliwe. Zdjęcia są wówczas super.

Lizusek45

Posty: 5

 
Wybór fotografów jest bardzo duży. Niestety nie każdy wie jak wykonywać w pełni profesjonalne fotografie. Najlepiej jest to sobie sprawdzić w portfolio a wtedy wiemy czy taka osoba jest dla nas odpowiednia czy nie.

dyduch34

Posty: 13

 
Zlecałem zrobienie zdjęć wnętrz i taka oferta została wystawiona. Czekałem kilka dni i dom się sprzedał. Ludzie cenią sobie jakość wykonania zdjęć, bo nie każdy od razu chce przyjechać i dom czy mieszkanie oglądać. To, dlatego warto takie zdjęcia zlecić.

Gucio

Posty: 8

 
U nas był fotograf na weselu w Zielonej Górze i zrobił super zdjęcia. Potrafił się tak ustawić, że był i jednocześnie go nie było. To sztuka i mało, kto to potrafi zrobić.

Lupusx

Posty: 5

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

Sagerrak

Posty: 32