zespół muzyczny łuków, znacie ?

zespół muzyczny łuków, znacie ?

Znacie jakiś dobry zespół weselny? Chodzi o to, żeby wyściubiali nos spoza Warszawy? :D Jak coś, czekam i z góry dziękuję za pomoc.

Frasiek22

Posty: 4

 
To ile wcześniej trzeba kochani szukać zespołu muzycznego na wesele i jak wygląda kwestia muzyków w Rykach? Nie mam zamiaru mieć podobnego problemu, a ślub za rok, więc to chyba zdecydowanie dobry termin na szukanie muzyków, fotografa itd. :D Pozdrawiam i liczę na odzew.

Michaś

Posty: 5

 
Jeżeli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle że tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

Dosti

Posty: 25

 
I tak właśnie trzeba robić. U nas podobnie. Też nie mamy zamiaru działać na ostatnią chwilę i szukać zespołu muzycznego na wesele w Rykach na ostatnią chwilę. Należę do osób, które lubią mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Kitas 

Posty: 5

 
Dobry zespół ślubny to podstawa udanej zabawy. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grali kiepscy muzycy :) Śledzę wątek, bo faktycznie interesujący. Zobaczymy, kto rządzi w tej branży.

Babeczka

Posty: 11

 
Spotkanie owszem jest niesłychanie ważną kwestią, jeśli chodzi o wybieranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

warter88

Posty: 10

 
To zaczynaj działać już teraz. Rzeczywiście nie żartuję, bowiem ci dobrzy mają zawalone terminy i wcale nie chodzi tylko o same ślubu, natomiast o imprezy typu studniówki czy też różne bale. Gdy szukaliśmy zespołu muzycznego w Kozienicach, to musieliśmy poświęcić dużo czasu.

Marynek56

Posty: 22

 
To świetny zespół muzyczny z Warszawy http://zespol-retro.pl. Na weselu dają z siebie wszystko. U nas spisali się na medal. Dojeżdżają do okolic. Szczerze polecamy i pozdrawiamy.

piet

Posty: 11

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić nadzwyczajną spostrzeżenie. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to wiecej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

yarofe

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle że tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

BMGMIREK

Posty: 6