Gdzie w Trójmieście jest wypożyczania sukien ślubnych?

Gdzie w Trójmieście jest wypożyczania sukien ślubnych?

Witam serdecznie.

Czy Waszym zdaniem wypożyczalnia sukien ślubnych to rozwiązanie godne uwagi? Warto w ogóle zastanawiać się nad tym, aby wypożyczyć suknię?

kliwn45

Posty: 14

 
Dla mnie najniezwyklej liczyło się to, aby wypożyczalnia sukien ślubnych była sprawdzona.

Na szczęście moja koleżanka brała wesele rok wcześniej i „przetestowała” usługi jednej z wypożyczalni. Idąc tym tropem wypytałam ją o wszystko i miałam pewność, że wybór tej samej wypożyczalni będzie OK.

Acclaim

Posty: 11

 
Wydaje mi się, że żadna z Was nie powinna mieć problemu z wyborem sukni ślubnej w Gdańsku. Tutaj wręcz roi się od sklepów z sukniami, które dostępne są w bardzo różnych kategoriach cenowych. Osobiście spotkałam się z sukniami zarówno za 1500 zł, jak i 15 000 złotych. Póki co zbliżam się ku temu tańszemu wariantowi :)

Gucio

Posty: 16

 
Przyznam szczerze, iż mnie także niedawno interesowały suknie ślubne w Gdańsku.

Nie jestem przesadnie wymagająca, niemniej jednak chciałam, aby suknia prezentowała się doskonale. Ostatecznie udało mi się osiągnąć swój zamiar, a zakupu dokonałam w tym sklepie: http://www.memolia-suknie.pl.

21gregorek

Posty: 17

 
Kilka dni temu słyszałam, że działa kilka wypożyczalni sukien ślubnych w Gdańsku. Wcześniej nie miałam świadomości, iż istnieje właściwie taka możliwość.

Wydawało mi się, że w grę wchodzi jedynie zakup używanej sukni, gdy chciałabym znacząco zaoszczędzić.

Laseczka

Posty: 20

 
Z mojej perspektywy szczególnie cenione przez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) powinny być suknie ślubne w Trójmieście, które są szyte na miarę. Przymierzana suknia powinna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, która została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

Kruk

Posty: 30

 
Zauważyłam, iż panuje gigantyczna konkurencja, gdy przedmiotem wyboru staje się wypożyczalnia sukien ślubnych w Gdańsku. Na szczęście nie mam juz tego problemu, albowiem zakupiłam dwa lata temu używaną suknię za może 40% jej wartości, a wyglądała znakomicie. Teraz wybrałabym takie samo rozwiązanie lub wypożyczyłaby kreację.

Oct714

Posty: 18

 
Z mojej perspektywy głównie cenione poprzez przyszłe panny młode (jestem 2 lata po ślubie) winny być suknie ślubne w Trójmieście, jakie są szyte na miarę. Przymierzana suknia powinna być wygodna i spełniać nasze wszystkie oczekiwania.

Osobiście wybrałam elegancką suknię, jaka została przyozdobiona kryształkami Swarovskiego.

plusss89

Posty: 30