Bielizna termiczna - POMOCY!!!

Bielizna termiczna - POMOCY!!!

Cześć. Którego rodzaju bielizna termoaktywna nadaje się do treningów siłowych i ewentualnie crossfitu?

Klakier

Posty: 12

 
Moim skromnym zdaniem najlepiej w praktyce sprawdza się odzież termoaktywna, jaka nie ma żadnych szwów. Oczywiście jest ona znacznie droższa od tej tradycyjnie łączonej, lecz dzięki temu nie powinniśmy mieć żadnych problemów z otarciami skóry czy dyskomfortem w miejscach wrażliwych lub intymnych.

jurtus

Posty: 11

 
Wybierając sobie bieliznę termiczną, staram się, żeby posiadała właściwości bakteriobójcze, ponieważ wtedy w ogóle nie czuć brzydkiego zapachu potu.

Trener

Posty: 22

 
To niemożliwe, żeby bielizna termoaktywna była niewygodna. Być może kupiłaś sobie niedopasowany rozmiar, albo ktoś naciągnął ciebie na bieliznę zrobioną z nieodpowiedniego materiału, który nie izoluje.

allink

Posty: 14

 
Nieprawdą jest to, że bielizna termiczna jest niewskazana dla kobiet. Sama używam takiej bielizny od ponad dwóch lat i jestem mega zadowolona. Wcześniej podczas biegania czułam dyskomfort, teraz już nie.

englandrm

Posty: 26

 
Od kiedy zacząłem stosować bieliznę termiczną, to na mojej skórze nie pojawiają się zaczerwienienia i wypryski. Jeszcze kilka miesięcy temu po każdym wysiłku na mojej skórze ukazywały się najróżniejsze skórne rekcje alergiczne, jakie tylko zniechęcały mnie do jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Na zimę wybieram grubszą bieliznę termoaktywną, która gwarantuje mi lepszą termoizolację niż uniwersalna bielizna, jaką śmiało stosować można latem.

Rrealg

Posty: 19

 
Ja z kolei odzież termoaktywną wykorzystuję do biegów z przeszkodami. Podoba mi się w niej to, że daje ogromny komfort biegania oraz bardzo szybko schnie, nawet gdy na niebie nie pojawia się słońce.

Gucio

Posty: 16

 
Ogromny wybór odzieży termoaktywnej mają tutaj http://www.centrumsportu.eu. Sprzedają tam nie tylko odzież do zastosowań sportowych, ale również do użytku codziennego. W ich asortymencie znajdują się bluzy, spodnie, koszulki czy skarpetki renomowanych firm.

Abaddon616

Posty: 14

 
Każdy kieruje się jakimś zasadami, ja natomiast kupuję tylko i wyłącznie markową odzież termoaktywną. Nie dlatego, że chcę się przed kimkolwiek lansować, ale dlatego, że te firmy używają dobre materiały.

TomekK

Posty: 12