bjj Poznań, poszukuję!

bjj Poznań, poszukuję!

Chciałbym trenować brazylijskie bjj w Poznaniu, ale nie wiem gdzie się mogę zgłosić. Jeśli jakiś klub, który polecicie mi?

file444

Posty: 4

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, ale to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

Knopek

Posty: 27

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, albowiem jest tam klub, który ma niezwykle olbrzymie doświadczenie. Kolega korzystał i naprawdę był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

Mnert67

Posty: 6

 
Szczerze przyznam, że bardziej wolę jakieś MMA obejrzeć w telewizji. Nie chciałbym walczyć z kimś na żywo. Oglądanie jest fajne, ale tylko to. Nie poradzę Wam, co wybrać i gdzie konkretnie się zgłosić, bo to nie moja bajka.

brzoza78

Posty: 9

 
Zasadniczo to treningi sportów walki w Poznaniu są ogólnie dostępne. Można zapisywać się do klubu. Tylko, że mało, kto ma dzisiaj na to czas. Wiele osób przyjdzie raz czy dwa razy i szybko dają sobie spokój. Podobnie jak z siłownią.

Rafałek34

Posty: 6

 
Polecam bjj w Poznaniu. Zgłoście się do klubu http://bjj-poznan.pl, a zobaczycie, że warto. Wiele się tam nauczyłem i każdego zainteresowanego walkami tam wysyłam. Można trenować tam jeszcze boks i jeszcze coś. Sami możecie sobie to na stronie klubu sprawdzić.

Kopah

Posty: 13

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Sagerrak

Posty: 32

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, ale przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich bardzo wymagających treningach.

Ciapek

Posty: 12