kto do mnie dzwonił, poszukuję

kto do mnie dzwonił, poszukuję

Poszukuje na już bazy z numerami telefonów. Mam kilku natrętów z Polski, niemniej jednak zdarzają się telefony z UK. Najpierw chce ich sprawdzić, a w następnej kolejności ich wrzucę na czarną listę. Jaki serwis możecie mi polecić?

transerwis

Posty: 2

 
U mnie babcia nie sprawdziła, kto do niej dzwonił i były problemy. Na szczęście odebranie telefonu nic złego nie zrobiło. Gdyby oddzwoniła to sytuacja by się skomplikowała. Szybko by zapłaciła za to bardzo dużo pieniędzy.

21gregorek

Posty: 10

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

MisiekKce

Posty: 7

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezmiernie często.

lechu98

Posty: 15

 
Na nieszczęście, lecz oszustów jest niezwykle dużo. Mój znajomy odebrał, lecz nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił znów. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy zł. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, iż ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

Kitas

Posty: 8

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

zoferek

Posty: 20

 
Mam rodzinę w UK, dlatego muszę zawsze uważać. Można się naprawdę na to nabrać. Mam bazę z numerami telefonów i tam wszystko sprawdzam. Lepiej poświecić chwile, ale zaoszczędzimy sporo stresu, a może nawet i pieniędzy. Róbcie tak samo za każdym razem.

Januszek

Posty: 9

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

21gregorek

Posty: 16

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś znajduje. Trzeba tylko uważać, bo dużo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym potem problemy.

Rambdalll

Posty: 20

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Na nieszczęście w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

MAx_elo

Posty: 22